środa, 7 listopada 2012

Work out.

After 1,5 hours of  pilates and yoga workout I'm in a very sporty mood. I feel like looking for running shoes and a nice outfit. I should have started this long time ago! Yes, this is the Day One of my training and I feel very good, positive and I have a lot of energy. I count on your support- dont't let me give up excercising again...

It's a kind of a fashion blog but as long as it's my blog I'll write something about me as well. I hope you don't mind. If you do, just skip the text and see what I picked for you this afternoon.

As I said, I'm in a very sporty mood now. What do you wear during your workout?

Nike.

Reebok.
I think that those running shoes and training outfits are a rather ugly stuff...

Click HERE to like me on facebook and to have information about new posts.
1 komentarz:

  1. Ta czar dopasowana bluza i legginsy całkiem spoko. Bywają też takie fajne gatki dopasowane w nogawkach i z zakładkami przy pasie i obniżonym krokiem, też całkiem-całkiem. Na takie poluję, ale chyba w końcu sama sobie uszyję ;)

    W wakacje kupiłam buty do biegania. ciemnogranatowe, bo w białych z siatką chyba nie wyszłabym z domu ;) nie pomogło, biegałam tylko raz. Używam jednak do szybkich marszów, więc całkiem się nie marnują. Niestety nie jestem typem sportowca i nie trenuję regularnie. Mam kilka programów fitness na konsole - Wii i Xboxa i jak już się zmobilizuję to najczęściej pada na to. A że w domu, to można nawet w pidżamie! I szybkie spacery - moja mama trenuje nordic walking a ja za nią maszeruję ;) W sumie tak sobie mówię, że lepszy taki ruch niż żaden :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...